logo epuap1
logo bip
logo fb

Konkursy

09 marca 2018

Lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego Podkarpackiego Konkursu Matematycznego

Z przyjemnością podajemy listę uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego PKM im. Franciszka Leji, który odbędzie się w sobotę 24 marca 2018 r.

Etap rejonowy konkursu odbędzie się w dwóch miejscach: IV Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie (ul. Dąbrowskiego 82) oraz w Zespole Szkół Elektronicznych w Rzeszowie (ul. Hetmańska 120).

 

I POZIOM KONKURSU - IV LO w Rzeszowie

 

Nazwisko i imię

Lp.

1

Bartosz Zięba

2

Bazan Aleksandra  

3

Cacała Radosław

4

Czech Piotr 

5

Dąbrowski Michał

6

Dębska Kinga

7

Ferenc Maciej 

8

Gaweł Aleksander 

9

Gierczak Julia

10

Gładysz Jakub    

11

Hulek Jakub 

12

Kliś Tomasz

13

Kondraciuk Monika 

14

Kowalski Damian

15

Lembryk Krzysztof   

16

Lenart Aleksandra 

17

Machowski Michał 

18

Malata Krzysztof

19

Marszałek Patryk    

20

Masłyk Jakub

21

Mateusz Ciepielowski

22

Maź Mateusz

23

Pawlak Daniel  

24

Popek Dawid 

25

Przybyła Agata

26

Rożnowski Filip   

27

Rożnowski Wiktor   

28

Rut Maciej   

29

Sarama Monika

30

Sobczyk Dominik

31

Starostka Tomasz

32

Surdyka Paweł 

33

Sycz Krzysztof  

34

Świstak Stefan

35

Taras Dobrosława 

36

Taras Rafał 

37

Tyrka Lidia    

38

Witold Szydło

39

Wójcik Dominik

40

Zagórski Mateusz

41

Zasowski Konrad   

 

POZIOM KONKURSU - Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie 

 

Nazwisko i Imię

Lp.

1

Bielecki Mateusz

2

Flis Iga

3

GABRIELA PIRGA

4

Hałata Natalia

5

KAMIL ROMANIAK

6

Kołc Anna

7

Król Sebastian

8

KRZYSZTOF FROŃ

9

MATEUSZ KUCZEK

10

Nycz  Krzysztof

11

Przybyło Andżelika

12

Rybak Katarzyna

13

Siry Julia

14

Szumacher Anna

15

Walawski Kajetan

16

 Słupek Piotr

17

 Kąkol Karol

18

Mac Kacper

19

Boś Justyna

20

Mac Kacper

21

 Mazur Albert

22

Radawiec Michał

23

 Kądzieła Kacper

 

II POZIOM KONKURSU - IV LO w Rzeszowie

 

Nazwisko i imię

Lp.

1

Barłowski Patryk 

2

Cabaj Stanisław

3

Ciasnocha Michał 

4

Ciebiera Kamil  

5

Czaja Izabela

6

Futoma Hubert 

7

Gaweł Bartosz 

8

Gierlak Paulina 

9

Gorzkiewicz Wojciech

10

Grzywa Paweł

11

Hanf Norbert    

12

Kaliciak Piotr   

13

Karol Siwiec

14

Kędziora Aleksander    

15

Kwoka Kinga

16

Lasko  Filip 

17

Majcher Jakub

18

Mateusz Marciniec

19

Mec Aleksander 

20

Michał Sieroń

21

Nowak Adam

22

Nowakowski Jakub

23

Pękala Karol   

24

Rafał Rój

25

Słysz Bartosz 

26

Startek Mateusz 

27

Stępień Dawid

28

Szostecki Rafał

29

Warchoł Marcin

30

Wątorek Karol

31

Wątroba Adam 

 

II POZIOM KONKURSU - Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie 

 

Nazwisko i Imię

Lp.

1

Bardian  Bartosz

2

Czyjt  Maciej

3

Drozd  Jakub

4

Dziedzic  Szymon

5

Fedor Filip

6

Kilian  Maciej

7

Kycia Hubert

8

Łobodziński Łukasz

9

Mazur Jakub

10

Nietrzeba Daniel

11

Piwoński Piotr

12

Seweryn Presnal

13

Szymańska Justyna

14

Tomasz Boroń

15

Trzaska Julia

16

Węglowski Dawid

17

Wojnar Maksymilian

18

Mańkowski Hubert

19

Kojder Szymon

20

 Cwynar Wojciech

21

Witek Jakub

22

 Laskowski Adrian

23

 Jurek Adrian

 

  

Ostatnio zmieniany 26 kwietnia 2018

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dane kontaktowe

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie

ul. Niedzielskiego 2
35-036 Rzeszów

tel. +48 17 85 340 97
fax  +48 17 85 346 82

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 819-15-30-930

Powszechna Kasa Oszczędnościowa
Bank Polski Spółka Akcyjna:
11 1020 4391 0000 6802 0158 9969

Inspektor Ochrony Danych

Daniel Panek

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

© 2015 PCEN. All Rights Reserved.