logo epuap1
logo bip
logo fb

Konkursy

04 kwietnia 2018

Lista uczniów zakwalifikowanych do finału XVIII PKM im. Leji

Przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do finału XVIIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji.
Finał konkursu odbędzie się 12 maja 2018 r. (nowy termin !!!) w IV Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie, ul.Dąbrowskiego 82.
Termin został zmieniony na wniosek uczniów (i ich nauczycieli) uczestniczących w Olimpiadzie Matematycznej (termin OM 19-21 kwietnia 2018 r.).

 

POZIOM I

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

Lp.

1

Bajgier Miłosz

II LO Sanok

2

Banaś Jakub

Społeczne LO im. Małego Księcia Tarnobrzeg

3

Bardziński Wojciech

I LO Przemyśl

4

Bartnik Dominik

ZSTiO Jaosław

5

Bazan Aleksandra 

LO Sióstr Prezentek

6

Blok Daniel

I LO w Jarosławiu

7

Bucior Sebastian

LO KEN  Stalowa Wola

8

Bugała Małgorzata

I LO w Jaśle

9

Bysiewicz Dominik

I LO Krosno

10

Cacała Radosław

I LO Dębica

11

Czech Miron

Społeczne LO im. Małego Księcia Tarnobrzeg

12

Czech Piotr

II LO Rzeszów

13

Dąbrowski Michał

II LO Dębica

14

Dębska Kinga

II LO Dębica

15

Flis Iga

Gimnazjum nr 2 Kolbuszowa

16

Furgała Michał

GSAILO Przemyśl

17

GABRIELA PIRGA

LO Strzyżów

18

Gierczak Julia

IV LO Rzeszów

19

Hałata Natalia

I L.O. Mielec

20

Herbetko Kamil

I LO Sanok

21

Hus Jakub

GSAILO Przemyśl

22

Husak Kamil

I LO Sanok

23

Jarosz Weronika

LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Janów Lubelski

24

Jędruch Mikołaj

SPSAILO Przemyśl

25

 Kąkol Karol

ZS Elektronicznych

26

Kołc Anna

II L.O. Mielec

27

Kondraciuk Monika

IV LO Rzeszów

28

Kowalik Justyna

II LO Przemyśl

29

Kozak Michalina

I LO Jarosław

30

Krysiak Julia

I LO Jarosław

31

Kulon Patrycja

GSAILO Przemyśl

32

Lembryk Krzysztof  

LO Sióstr Prezentek

33

Mac Kacper

ZS Technicznych

34

Machowski Michał

LO Boguchwała

35

Marszałek Patryk   

LO Sióstr Prezentek

36

Maryśkowa Natalia

I LO Jarosław

37

Misiak Filip

GIM dwuj

38

Miśkowiec Kamil

I LO Krosno

39

Opryszko Joanna

GSAILO Przemyśl

40

Przybyło Andżelika

LO Kolbuszowa

41

Rozpara Kornelia

I LO Krosno

42

Rożnowski Filip  

IV LO Rzeszów

43

Rożnowski Wiktor  

IX Gimnazjum Rzeszów

44

Rut Maciej  

LO Sióstr Prezentek

45

Sajdak Paweł

I LO Krosno

46

Sanocki Maciej

GIM dwuj

47

Sarama Monika

Szkoła Pod. nr 5 Dębica

48

Siry Julia

I L.O. Mielec

49

Słyś Marek

I LO Krosno

50

Sobczyk Dominik

II LO Dębica

51

Spyrzewski Sebastian

I Społeczne LO im. H. J. Tarnowskiego Tarnobrzeg

52

Stańczyk Jakub

LO Przeworsk

53

Starostka Tomasz

II LO Dębica

54

Steć Sara

LO KEN  Stalowa Wola

55

Stępień Justyna

I LO Krosno

56

Sworst Katarzyna

I LO Sanok

57

Sycz Krzysztof 

Gimnazjum Sióstr Prezentek

58

Szuba Monika

I LO Krosno

59

Walawski Kajetan

ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku

60

Winiarski Mateusz

I LO Krosno

61

Wójcik Dominik

I LO Dębica

62

Zagórski Mateusz

II LO Dębica

63

Zając Aleksandra

GIM dwuj

64

Zasowski Konrad  

IV LO Rzeszów

65

Zięba Grzegorz

II LO w Jaśle

66

Ziętek Jan

I Społeczne LO im. H. J. Tarnowskiego Tarnobrzeg

 

POZIOM II

 

Nazwisko i Imię

Szkoła

Lp.

1

Adamek Grzegorz

I LO Przemyśl

2

Bardian  Bartosz

I LO w Łańcucie

3

Barłowski Patryk

IV LO Rzeszów

4

Bartosz Justkowski

I LO Krosno

5

Ciasnocha Michał

II LO Rzeszów

6

Ciebiera Kamil 

LO Sióstr Prezentek

7

Czaja Izabela

II LO Dębica

8

Dominik Bysiewicz

I LO Krosno

9

Dubiel Łukasz

I LO w Jaśle

10

Florczak Ewelina

ZSO Brzozów

11

Gierlak Paulina

IV LO Rzeszów

12

Gortat Dominik

LO KEN  Stalowa Wola

13

Grzegorz Legęza

I LO Krosno

14

Grzywa Paweł

IV LO Rzeszów

15

Kaliciak Piotr  

LO Sióstr Prezentek

16

Kaszelny Wiktoria

I LO Przemyśl

17

Katarzyna Hanus

I LO Krosno

18

Kędziora Aleksander   

IV LO Rzeszów

19

Kilian  Maciej

I LO w Łańcucie

20

Kozdrowski Dawid

ZSL Ustrzyki Dolne

21

Krzemiński Marcin

LO Lubaczów

22

Krzysztof Kandefer

II LO Krosno

23

Kuchciński Ignacy

I LO Przemyśl

24

Kycia Hubert

ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku

25

Lachowicz Piotr

SLO  Stalowa Wola

26

Lichota Piotr

LO im. M. Kopernika Tarnobrzeg

27

Łukasz Krzysztof

LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Janów Lubelski

28

Marcin Hawryluk

I LO Krosno

29

Mec Aleksander

IV LO Rzeszów

30

Nowakowski Jakub

II LO Dębica

31

Pałczak Marcin

I LO Przemyśl

32

Pęczkowski Tomasz

LO im. M. Kopernika Tarnobrzeg

33

Startek Mateusz

IV LO Rzeszów

34

Stecyk Piotr

II LO Przemyśl

35

Tomasz Boroń

LO Strzyżów

36

Trzaska Julia

II L.O. Mielec

37

Walat Krystian

I LO Przemyśl

38

Wątroba Adam

IV LO Rzeszów

39

Wielgosz Daria

I LO Sanok

40

Wojnar Maksymilian

I LO w Łańcucie

41

Żak Piotr

ZSO Brzozów

 

 

Ostatnio zmieniany 09 kwietnia 2018

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dane kontaktowe

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie

ul. Niedzielskiego 2
35-036 Rzeszów

tel. +48 17 85 340 97
fax  +48 17 85 346 82

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 819-15-30-930

Powszechna Kasa Oszczędnościowa
Bank Polski Spółka Akcyjna:
11 1020 4391 0000 6802 0158 9969

Mapa dojazdu

© 2015 PCEN. All Rights Reserved.