logo epuap1
logo bip
logo fb

Konkursy

14 marca 2019

Lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego XIX PKM z rejonów rzeszowskiego i krośnieńskiego

Lista zakwalifikowanych do etapu REJONOWEGO
XIX  Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Leji

 

Wykaz startujących w Zespole Szkół Elektronicznych w RZESZOWIE

 

POZIOM I : 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

 
 

1

Bednarz Jakub

LO Strzyżów

 

2

Bosak Paweł

ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku

 

3

Buba Mikołaj

Zespół Szkolno-Przedszk. nr 2 w Leżajsku

 

4

Dąbek Tomasz

Zespół  Szkół Elektronicznych

 

5

Filip Jakub

Zespół  Szkół Technicznych

 

6

Karaś Jakub

LO Strzyżów

 

7

Kieler Magdalena

ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku

 

8

Kisała Karolina

I LO w Łańcucie

 

9

Kosiarski Michał

Zespół  Szkół Elektronicznych

 

10

Kycia Mikołaj

ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku

 

11

Rejman Karolina

Zespół  Szkół Spożywczych

 

12

Roman Aleksander

Zespół  Szkół Elektronicznych

 

13

Zahuta Karol

Zespół  Szkół Elektronicznych

 

 

POZIOM II : 

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

 
 

1

Adrian Jurek

Zespół  Szkół Elektronicznych

 

2

Angrys Karol

I LO w Łańcucie

 

3

Bar Miłosz

I LO w Łańcucie

 

4

Borys Jakub

LO Strzyżów

 

5

Dawid Łach

Zespół Szkół Gospodarczych

 

6

Froń Krzysztof

LO Strzyżów

 

7

Gomuła Krystian

ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku

 

8

Hanicotte Louis

LO Kolbuszowa

 

9

Jakub Molek

Zespół  Szkół Elektronicznych

 

10

Karol Kąkol

Zespół  Szkół Elektronicznych

 

11

Król Sebastian

ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku

 

12

Kuczek Mateusz

LO Strzyżów

 

13

Kwolek Szymon

I LO w Łańcucie

 

14

Łukasz Pasternak

Zespół  Szkół Elektronicznych

 

15

Łuszczak Wojciech

ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku

 

16

Majewski Dominik

ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku

 

17

Mateusz Lęcznar

Zespół  Szkół Elektronicznych

 

18

Nowak Magdalena

ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku

 

19

Nycz Krzysztof

ZS 2 Łańcut

 

20

Olszowy Krystian

ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku

 

21

Pirga Gabriela

LO Strzyżów

 

22

Przybyło Andżelika

LO Kolbuszowa

 

23

Romaniak Kamil

LO Strzyżów

 

24

Rząsa Emilia

LO Kolbuszowa

 

25

Sroczyk Mateusz

II LO w Łańcucie

 

26

Szpunar Adrian

I LO w Łańcucie

 

27

Walawski Kajetan

ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku

 

28

Wiatr Emilia

I LO w Łańcucie

 

29

Żydzik Paweł

LO Strzyżów

 

 

Wykaz startujących w IV LO w RZESZOWIE

 

POZIOM I : 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

 
 

1

Bukowińska Marta

Gimnazjum Sióstr Prezentek

 

2

Buszek Aleksander

Gimnazjum nr 3 Dębica

 

3

Chlebowicz Mikołaj

II LO Rzeszów

 

4

Czaja Małgorzata

II LO Dębica

 

5

Czechura Juliusz

ZS 2 Dębica

 

6

Dworak Jan

ALO Rzeszów

 

7

Dziadek Anna

II LO Dębica

 

8

Flis Iga

IX LO Rzeszów

 

9

Jabłoński Andrzej

Gimnazjum Sióstr Prezentek

 

10

Jakub Kępka

LO Ropczyce

 

11

Jędrzej Sieroń

LO Ropczyce

 

12

Jurzysta Alicja

LO Sióstr Prezentek

 

13

Kobiera Michał

LO Ropczyce

 

14

Krystek Kinga

II LO Dębica

 

15

Kwiatkowska Adrianna

IV LO Rzeszów

 

16

Łukasik Michał

IX LO Rzeszów

 

17

Majcher Łukasz

IV LO Rzeszów

 

18

Malec Radosław

IX LO Rzeszów

 

19

Mazgaj Kinga

LO Sióstr Prezentek

 

20

Michał Cynarski

LO Ropczyce

 

21

Nowakowski Maciej

Gimnazjum i SP w Lubzinie

 

22

Nyga Viktoria

II LO Dębica

 

23

Olechowski Grzgorz

I LO Dębica

 

24

Olejarz Beata

II LO Rzeszów

 

25

Pawlak Daniel

LO Sióstr Prezentek

 

26

Persak Kazimierz

LO Sędziszów

 

27

Pięta Maciej

LO Ropczyce

 

28

Piróg Zuzanna

II LO Rzeszów

 

29

Rożnowski Wiktor

IX LO Rzeszów

 

30

Saj Amelia

LO Sędziszów

 

31

Sarama Monika

II LO Dębica

 

32

Selwa Justyna

IV LO Rzeszów

 

33

Skoczylas Agnieszka

IV LO Rzeszów

 

34

Smoliński Maksymilian

LO Sióstr Prezentek

 

35

Sroczyk Dawid

II LO Rzeszów

 

36

Sulisz Szymon

ZS 2 Dębica

 

37

Sycz Krzysztof

LO Sióstr Prezentek

 

38

Szaganiec Szymon

IV LO Rzeszów

 

39

Wilaszek Sonia

I LO Dębica

 

40

Wolak Radosław

II LO Rzeszów

 

41

Zięzio Bartosz

LO Sióstr Prezentek

 

 

 POZIOM II : 

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

 
 

1

Biesiadecki-Dziuba Dawid

IV LO Rzeszów

 

2

Brzoza Jerzy

IV LO Rzeszów

 

3

Cacała Radosław

I LO Dębica

 

4

Ciepielowski Mateusz

LO Ropczyce

 

5

Czech Piotr

II LO Rzeszów

 

6

Dąbrowski Michał

II LO Dębica

 

7

Dębska Kinga

II LO Dębica

 

8

Domin Jakub

LO Dynów

 

9

Gaweł Aleksander

II LO Rzeszów

 

10

Gierczak Julia

IV LO Rzeszów

 

11

Guzek Alan

II LO Rzeszów

 

12

Higgins Robert

IV LO Rzeszów

 

13

Kondraciuk Monika

IV LO Rzeszów

 

14

Kulczycki Miłosz

I LO Rzeszów

 

15

Kwolek Paweł

II LO Rzeszów

 

16

Lenart Aleksandra

II LO Rzeszów

 

17

Łubkowski Jakub

I LO Rzeszów

 

18

Malata Krzysztof

I LO Dębica

 

19

Malisz Paweł

ZS 2 Dębica

 

20

Mateusz Ciepielowski

LO Ropczyce

 

21

Mishula  Yana

I LO Rzeszów

 

22

Moskwa Arkadiusz

IX LO Rzeszów

 

23

Myszkowski Kamil

II LO Dębica

 

24

Orzeł Joanna

ALO Rzeszów

 

25

Pasternak Mateusz

IV LO Rzeszów

 

26

Płoch Wiktoria

ALO Rzeszów

 

27

Polit Tomasz

LO Dynów

 

28

Przygórzewska Julia

LO Sióstr Prezentek

 

29

Rębisz Aleksandra

IX LO Rzeszów

 

30

Rożnowski Filip

IV LO Rzeszów

 

31

Sobczyk Domnik

II LO Dębica

 

32

Starostka Tomasz

II LO Dębica

 

33

Surdyka Paweł

II LO Rzeszów

 

34

Szewczyk Ewa

II LO Dębica

 

35

Szostak  Magdalena

LO Ropczyce

 

36

Szostak  Magdalena

LO Ropczyce

 

37

Szydło Witold

LO Ropczyce

 

38

Taras Dobrosława

IV LO Rzeszów

 

39

Taras Rafał

ALO Rzeszów

 

40

Ulrych Jakub

IX LO Rzeszów

 

41

Undas Kamila

I LO Dębica

 

42

Witold Szydło

LO Ropczyce

 

43

Wójcik Dominik

I LO Dębica

 

44

Wysowska Aleksandra

II LO Dębica

 

45

Zagórski Mateusz

II LO Dębica

 

46

Zasowski Konrad

IV LO Rzeszów

 

47

Zięba Bartosz

LO Ropczyce

 

48

Zięba Bartosz

LO Ropczyce

 

49

Bazan Aleksandra

LO Sióstr Prezentek

 

50

Gładysz Jakub

LO Sióstr Prezentek

 

51

Lembryk Krzysztof

LO Sióstr Prezentek

 

52

Marszałek Patryk

LO Sióstr Prezentek

 

53

Rut Maciej

LO Sióstr Prezentek

 

 

Osoby z rejonu krośnieńskiego I poziom

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Błażowski Jakub

I LO Sanok

2

Mołczan Ernest

Gim 3 Sanok

3

Maresz Przemysław

I LO Sanok

4

Kurkarewicz Jakub

II LO Sanok

5

Sachajdak Maciej

I LO Sanok

6

Antas Gabriel

I LO Jasło

7

Herod Mateusz

I LO Jasło

8

Folta Katarzyna

ZSO Brzozów

9

Siadkowski Miłosz

GD Brzozów

10

Kozdrowski Daniel

ZSL Ustzryki

11

Bernat Maria

ZSL Ustzryki

12

Nawrocki Krzysztof

I LO Krosno

13

Waliszewski Dominik

I LO Krosno

14

Gonet Adam

I LO Krosno

15

Bysiewicz Monika

GD Krosno

16

Socha Adam

GD Krosno

17

Drwięga Paweł

II LO Krosno

18

Piątkowska Wiktoria

I LO Krosno

19

Kania Zuzanna

GD Krosno

20

Kaliciński Wojciech

I LO Krosno

21

Rachowicz Adrian

I LO Krosno

22

Skrok Dawid

GD Krosno

23

Janocha Michał

Gimnazjum Jedlicze

 

 

Osoby z rejonu krośnieńskiego II poziom

L.p.

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Sworst Katarzyna

I LO Sanok

2

Herbetko Kamil

I LO Sanok

3

Fijałka Adam

II LO Sanok

4

Zarzyka Zuzanna

I LO Sanok

5

Jurcaba Jacek

ZS 5

6

Bugała Małgorzata

I LO Jasło

7

Zięba Grzegorz

II LO Jasło

8

Libuszowski Kacper

I LO Jasło

9

Patrzałek Marek

I LO Jasło

10

Wojtanowski Krystian

I LO Jasło

11

Szewczyk Szymon

ZSO Brzozów

12

Dąbrowska Dominika

ZSO Brzozów

13

Hansel Kamil

ZSO Brzozów

14

Rzeszowski Kamil

ZSL Ustrzyki

15

Dominik Bysiewicz

I LO Krosno

16

Paweł Sajdak

I LO Krosno

17

Mateusz Winiarski

I LO Krosno

18

Szuba Monika

I LO Krosno

19

Stępień Justyna

I LO Krosno

20

Słota Emilia

II LO Krosno

21

Ziębka Wiktor

II LO Krosno

22

Lenart Aleksander

I LO Krosno

23

Ryczak Szczepan

I LO Krosno

24

Miśkowiec Kamil

I LO Krosno

25

Kwaśniowski Krzysztof

II LO Krosno

26

Górka Adam

I LO Krosno

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dane kontaktowe

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie

ul. Niedzielskiego 2
35-036 Rzeszów

tel. +48 17 85 340 97
fax  +48 17 85 346 82

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 819-15-30-930

Powszechna Kasa Oszczędnościowa
Bank Polski Spółka Akcyjna:
11 1020 4391 0000 6802 0158 9969

Inspektor Ochrony Danych

Daniel Panek

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

© 2015 PCEN. All Rights Reserved.