logo epuap1
logo bip
logo fb

Aktualności PCEN

15 stycznia 2019

Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych XLIX OLiJP

Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych XLIX OLiJP
ze szkół województwa podkarpackiego w roku szkolnym 2018/2019

Nazwisko

Imię

Miejscowość

Babiarz

Paulina

Jarosław

Babik

Patrycja

Dębica

Barszczak

Aleksandra

Jarosław

Bator

Klaudia

Rzeszów

Bdźikot

Anna

Rzeszów

Bielecki

Dawid

Leżajsk

Błaszczyk

Julianna

Krosno

Bobowska

Edyta

Krosno

Bryła

Patrycja

Tarnobrzeg

Brzozowska

Paulina

Krosno

Buczek

Łukasz

Krosno

Bukowska

Weronika

Krosno

Buszta

Urszula

Rzeszów

Bzdoń

Wiktoria

Leżajsk

Cacała

Radosław

Dębica

Cieślachowska

Karolina

Łańcut

Czapka

Anna

Rzeszów

Dańczura

Emilia

Jarosław

Drążek

Izabela

Przeworsk

Duda

Natalia

Rzeszów

Galińska

Małgorzata

Jarosław

Godek

Jakub

Krosno

Groele

Paulina

Mielec

Gruszka

Agnieszka

Dębica

Horodecka

Dorota

Przeworsk

Jaklik

Aleksandra

Sanok

Jarosz

Zuzanna

Przeworsk

Jarosz

Adam

Rzeszów

Jędrzejowska

Eliza

Krosno

Karwan

Klaudia

Leżajsk

Kasperkowicz

Zuzanna

Krosno

Kaszewicz

Gabriela

Krosno

Kazimierska

Kinga

Jasło

Kiebała

Katarzyna

Rzeszów

Kolisz

Dominika

Mielec

Konopka

Magdalena

Stalowa Wola

Kozłowska

Marcelina

Sanok

Krzysztyńska

Anna

Rzeszów

Krysa

Katarzyna

Jasło

Kwiatanowska

Barbara

Krosno

Leśniak

Aleksandra

Mielec

Łazarz

Justyna

Rzeszów

Michałowska

Zuzanna

Tarnobrzeg

Olszewski

Filip

Mielec

Pałys

Martyna

Krosno

Pelc

Miłosz

Rzeszów

Pikuła

Aleksandra

Rzeszów

Penar

Jakub

Krosno

Penar

Jakub

Krosno

Piwowarski

Jakub

Krosno

Porada

Patrycja

Rzeszów

Poźniak

Dawid

Rzeszów

Rakoczy

Katarzyna

Sanok

Rejman

Julia

Łańcut

Róg

Anita

Mielec

Rybczak

Natalia

Brzozów

Skrobiś

Róża

Rzeszów

Smyczyńska

Michalina

Sanok

Stój

Jagoda

Jasło

Sypień

Katarzyna

Kołaczyce

Szczepańska

Martyna

Przeworsk

Szewczyk

Kacper

Jarosław

Szul

Elżbieta

Krosno

Szwed

Alicja

Nisko

Szwedo

Krystyna

Tarnobrzeg

Szymańska

Kaja

Rzeszów

Terlecki

Nikodem

Rzeszów

Turek

Joanna

Rzeszów

Tyrka

Lidia

Rzeszów

Waliłko

Wiktor

Nowa Sarzyna

Wiater

Mateusz

Strzyżów

Wierzbińska

Weronika

Łańcut

Zbaraża

Dominik

Krosno

Zbylut

Patrycja

Jasło

Ziętek

Jan

Tarnobrzeg

 

Eliminacje okręgowe (pisemne) odbędą się 16 lutego 2019 r. w salach Instytutu Polonistyki i Dziennikarstwa Uniwersytetu Rzeszowskiego, Rzeszów, ul. Rejtana 16 C.

 Początek zawodów – godz. 900, zakończenieokoło 1530.

Uczniowie zobowiązani są do okazania ważnego dowodu tożsamości.

Wyniki uzyskane z prac przygotowawczych będą dostępne dla zalogowanych uczniów (a także dla zalogowanych ich opiekunów) na stronie Komitetu Głównego (www.olijp.pl ).

O ewentualnych konsultacjach powiadomimy później.

                                               

                                                                                                                        Irena Stryjkowska

                                                                                                                      Sekretarz KO OLiJP w Rzeszowie

Ostatnio zmieniany 15 stycznia 2019

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dane kontaktowe

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie

ul. Niedzielskiego 2
35-036 Rzeszów

tel. +48 17 85 340 97

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 819-15-30-930

Powszechna Kasa Oszczędności
Bank Polski Spółka Akcyjna:
11 1020 4391 0000 6802 0158 9969

Inspektor Ochrony Danych

Daniel Panek

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

© 2015 PCEN. All Rights Reserved.