Wydrukuj tę stronę
05 kwietnia 2019

Lista osób zakwalifikowanych do finału XIX Podkarpackiego Konkursu Matematycznego imienia Franciszka Leji

Lista osób zakwalifikowanych do finału XIX Podkarpackiego Konkursu Matematycznego imienia Franciszka Leji

 

I poziom konkursu

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

 
 

1

Abdi Alan

I LO Jarosław

 

2

Antas Gabriel

I LO Jasło

 

3

Błażowski Jakub

I LO Sanok

 

4

Borys Kacper

II LO Mielec

 

5

Bosak Paweł

ZSTw Leżajsku

 

6

Buszek Aleksander

Gimnazjum nr 3 Dębica

 

7

Czech Miron

I Społeczne LO w Tarnobrzegu

 

8

Drozd Aleksandra

I LO Przemyśl

 

9

Dworak Jan

ALO Rzeszów

 

10

Flis Iga

IV LO Rzeszów

 

11

Folta Katarzyna

ZSO Brzozów

 

12

Furgała Michał

SP-Gimn Przemyśl

 

13

Gierlak Artur

SP - Gimn Przemyśl

 

14

Golba Marek

ZSDGiL Jarosław

 

15

Gonet Adam

I LO Krosno

 

16

Gumiela Adrian

LO Nisko

 

17

Hanicotte Louis

LO Kolbuszowa

 

18

Ignatowska Izabela

Niepubl. Gimn. Morawa Przemyśl

 

19

Jabłoński Andrzej

Gimnazjum Sióstr Prezentek

 

20

Jędruch Mikołaj

Sz.P. Przemyśl

 

21

Jędrychowska Lilia

SP4, III gimn Przemyśl

 

22

Juras Paweł 

I LO Mielec

 

23

Jurzysta Alicja

LO Sióstr Prezentek

 

24

Kaliciński Wojciech

I LO Krosno

 

25

Kania Zuzanna

GD Krosno

 

26

Karaś Jakub

LO Strzyżów

 

27

Kępka Jakub

LO Ropczyce

 

28

Kieler Magdalena

ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku

 

29

Kisała Karolina

I LO w Łańcucie

 

30

Kobiera Michał

LO Ropczyce

 

31

Kokot Maja

SP nr 7

 

32

Kopacz Arkadiusz 

II LO Mielec

 

33

Kozdrowski Daniel

ZSL Ustzryki

 

34

Krystek Kinga

II LO Dębica

 

35

Kurkarewicz Jakub

II LO Sanok

 

36

Kycia Mikołaj

ZST im. T. Kościuszki w Leżajsku

 

37

Madej Patryk

SLO Stalowa Wola

 

38

Majcher Łukasz

IV LO Rzeszów

 

39

Makara Aleksandra

Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu

 

40

Malec Radosław

IX LO Rzeszów

 

41

Martynski Tomasz

Gimnazjum nr 2

 

42

Mazgaj Kinga

LO Sióstr Prezentek

 

43

Mołczan Ernest

Gim 3 Sanok

 

44

Nakoneczna Weronika

Sz.P. Przemyśl

 

45

Nawrocki Krzysztof

I LO Krosno

 

46

Nowakowski Maciej

Gimnazjum i SP w Lubzinie

 

47

Nyga Viktoria

II LO Dębica

 

48

Olejarz Beata

II LO Rzeszów

 

49

Paterak Arkadiusz 

II LO Mielec

 

50

Pawlak Daniel

LO Sióstr Prezentek

 

51

Pazdro Daniel 

Gimnazjum nr 2

 

52

Piątkowska Wiktoria

I LO Krosno

 

53

Piejko Mateusz

I Społeczne LO w Tarnobrzegu

 

54

Pięta Maciej

LO Ropczyce

 

55

Rożnowski Wiktor

IX LO Rzeszów

 

56

Rząsa Emilia

LO Kolbuszowa

 

57

Rzegocki Patryk

II LO Mielec

 

58

Sarama Monika

II LO Dębica

 

59

Selwa Justyna

IV LO Rzeszów

 

60

Sielska Małgorzata

 II LO Przemyśl

 

61

Skoczylas Agnieszka

IV LO Rzeszów

 

62

Skrok Dawid

GD Krosno

 

63

Smoliński Maksymilian

LO Sióstr Prezentek

 

64

Socha Adam

GD Krosno

 

65

Sroczyk Dawid

II LO Rzeszów

 

66

Szaganiec Szymon

IV LO Rzeszów

 

67

Waliszewski Dominik

I LO Krosno

 

68

Wolak Radosław

II LO Rzeszów

 

69

Wójcik Wojciech 

Gimnazjum nr 2

 

70

Zahuta Karol

Zespół  Szkół Elektronicznych

 

71

Zawadzki Patryk

I LO Przemyśl

 

 

 

II poziom konkursu

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

 
 

1

Banaś Jakub

Społeczne LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Tarnobrzeg

 

2

Baran Filip

I Społeczne LO  w Tarnobrzegu

 

3

Bazan Aleksandra

LO Sióstr Prezentek

 

4

Blok Daniel

I LO Jarosław

 

5

Bugała Małgorzata

I LO Jasło

 

6

Dębska Kinga

II LO Dębica

 

7

Dominik Bysiewicz

I LO Krosno

 

8

Gaweł Aleksander

II LO Rzeszów

 

9

Gomuła Krystian

ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku

 

10

Halata Natalia

I LO Mielec

 

11

Higgins Robert

IV LO Rzeszów

 

12

Jaśkiwiec Paweł

ZSOiZ Przeworsk

 

13

Jemiolo Filip

II LO Mielec

 

14

Kołc Anna

II LO Mielec

 

15

Kondraciuk Monika

IV LO Rzeszów

 

16

Kowalik Justyna

II  LO Przemyśl

 

17

Król Sebastian

ZSL im. B. Chrobrego w Leżajsku

 

18

Kuc Maksymilian

II  LO Przemyśl

 

19

Lembryk Krzysztof

LO Sióstr Prezentek

 

20

Marszałek Patryk

LO Sióstr Prezentek

 

21

Maryśkowa Natalia

I LO Jarosław

 

22

Mateusz Winiarski

I LO Krosno

 

23

Paweł Sajdak

I LO Krosno

 

24

Przybyło Andżelika

LO Kolbuszowa

 

25

Rożnowski Filip

IV LO Rzeszów

 

26

Rut Maciej

LO Sióstr Prezentek

 

27

Spyrzewski Sebastian

I Społeczne LO  w Tarnobrzegu

 

28

Stachniak Aleksandra

II  LO Przemyśl

 

29

Stańczyk Jakub

ZSOiZ Przeworsk

 

30

Stępień Justyna

I LO Krosno

 

31

Surdyka Paweł

II LO Rzeszów

 

32

Sworst Katarzyna

I LO Sanok

 

33

Szewczyk Ewa

II LO Dębica

 

34

Szpunar Adrian

I LO w Łańcucie

 

35

Tacik Mateusz

Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu

 

36

Tomczyk Jakub

I Społeczne LO  w Tarnobrzegu

 

37

Ulrych Jakub

IX LO Rzeszów

 

38

Undas Kamila

I LO Dębica

 

39

Wielgos Mikołaj

I LO Jarosław

 

40

Zacharecki Mateusz

I LO Przemyśl

 

41

Zasowski Konrad

IV LO Rzeszów

 

42

Ziętek Jan

I Społeczne LO  w Tarnobrzegu

 

 

Finał konkursu odbędzie się w IV Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie
(ul. Dąbrowskiego 82) 27 kwietnia 2019 r. o godzinie 10.00