Wydrukuj tę stronę
04 czerwca 2018

Laureaci XVIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji

Laureaci XVIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uroczyste zakończenie XVIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji połączone z wręczeniem dyplomów i nagród odbędzie się 13 czerwca 2018 r. o godzinie 14.00 w IV Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie (ul. H. Dąbrowskiego 82). Zapraszamy uczestników finału oraz członków komisji finału i organizatorów konkursu. Poniżej znajduje się lista laureatów i wyróżnionych w XVIII PKM.

Adam Kawałek - Przewodniczący Komitetu PKM

Lista Laureatów Podkarpackiego Konkursu Matematycznego Franciszka Leji XVIII edycja

Poziom I

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce zajęte w konkursie

1.

Joanna Opryszko

I G

2.

Iga Flis

II G

3.

Jakub Hus

III G

4.

Daniel Blok

I

4.

Dominik Bysiewicz

I

5.

Kamil Herbetko

I

6.

Julia Siry

I

7.

Mateusz Winiarski

I

8.

Konrad Zasowski

I

9.

Patryk  Marszałek

I

10.

Paweł Sajdak

II

11.

Monika Szuba

III

12.

Michał Machowski

III

13.

Karol Kąkol

III

14.

Krzysztof Sycz

Wyróżnienie G

15.

Patrycja Kulon

Wyróżnienie G

16.

Wiktor Rożnowski

Wyróżnienie G

17.

Monika Sarama

Wyróżnienie G

18.

Aleksandra Zając

Wyróżnienie G

19.

Monika Kondraciuk

wyróżnienie

20.

Justyna Kowalik

wyróżnienie

21.

Natalia Maryśkowska

wyróżnienie

22.

Kamil Miśkowiec

wyróżnienie

23.

Jakub Banaś

wyróżnienie

24.

Kinga Dębska

wyróżnienie

25.

Justyna Stępień

wyróżnienie

26.

Katarzyna Sworst

wyróżnienie

27.

Sebastian Spyrzewski

wyróżnienie

28.

Kajetan Walawski

wyróżnienie

29.

Małgorzata Bugała

wyróżnienie


Poziom II
 

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Miejsce zajęte w konkursie

1.

Dominik Gortal

I

2.

Marcin Hawryluk

I

3.

Adam Wątroba

II

4.

Grzegorz Legęza

III

5.

Krzysztof Łukasz

III

6.

Jakub Nowakowski

III

7.

Patryk Barłowski

III

8.

Bartosz Bardian

Wyróżnienie

9.

Ignacy Kuchciński

Wyróżnienie

10.

Daria Wielgosz

Wyróżnienie

11.

Maksymilian Wojnar

Wyróżnienie

12.

Kamil Ciebiera

Wyróżnienie

Ostatnio zmieniany 13 czerwca 2018