Wydrukuj tę stronę
05 października 2018

Konferencja „POWSZECHNA DWUJĘZYCZNOŚĆ – KONIECZNOŚĆ TU I TERAZ”

BANER KONF

 

Szanowni Państwo,

Przedstawiciele JST,

Dyrektorzy szkół, przedszkoli, żłobków,
Nauczyciele  języka angielskiego

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Przemyślu  

serdecznie zaprasza do udziału w konferencji:

 

POWSZECHNA DWUJĘZYCZNOŚĆ – KONIECZNOŚĆ TU I TERAZ

 

w dniu 18 października 2018 o godzinie 10.0012.00 (Przemyśl, ul. Kraszewskiego 7A).

Partnerami merytorycznymi i sponsorami konferencji są Waldemar Miksa, inicjator i koordynator Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności ”Dwujęzyczne Dzieci - Bilingual Future” oraz Yellow House English.

Ideą przewodnią konferencji jest zapoznanie jej uczestników z Międzynarodowym Programem Powszechnej Dwujęzyczności, którego celem jest wprowadzanie dziecka w świat języka angielskiego, równolegle do języka polskiego, tak, aby język angielski nigdy nie stał się dla niego językiem obcym, jak również zaproszenie i wskazówki do wdrażania Programu.

Jednocześnie będzie to okazja do nawiązania współpracy w nowym roku szkolnym w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli  języka angielskiego, w kontekście rozwijania kompetencji kluczowych u uczniów na lekcji języka angielskiego zgodnie z nową podstawą programową.

ZASADY UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH

Informujemy, że warunkiem koniecznym uczestnictwa nauczycieli w formach szkoleniowych organizowanych przez PCEN jest uzupełnienie i przesłanie w wyznaczonym terminie rekrutacji karty zgłoszenia online na wybrane szkolenie, dostępnej pod adresem: KARTA ZGŁOSZENIOWA

Szczegółowe informacje i program konferencji w ZAŁĄCZNIKU

Szczegółowych informacji udziela Anetta Mandzyn Konsultant PCEN

 

Ostatnio zmieniany 12 października 2018