Wydrukuj tę stronę
12 października 2021

Zaproszenie dla uczniów/słuchaczy do udziału w konsultacjach strategii dla młodzieży

Szanowni Państwo,

Chciałbym serdecznie zaprosić uczniów/słuchaczy Państwa szkoły do udziału w konsultacjach Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia, która stanie się podstawą dla tworzenia wieloletniej strategii Polski na rzecz młodych ludzi.

konsultacje dla mlodych

W ramach konsultacji poruszone zostaną takie tematy jak: edukacja i szkolnictwo wyższe; rynek pracy, przedsiębiorczość; społeczeństwo obywatelskie i kultura; polityka społeczna, polityka prorodzinna i mieszkaniowa; zdrowie i sport; ekologia i klimat.

Konsultacje dla województwa podkarpackiego odbędą się 12 października br. o godzinie 17:00 za pośrednictwem platformy do wideokonferencji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, każdy z zainteresowanych uczniów powinien uzupełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się w poniższym linku: https://strategiamlodych10.webankieta.pl/

Zależy nam na obecności wielu środowisk i różnorodności opinii, dlatego nie wprowadziliśmy limitu miejsc, aby każdy uczeń mógł wypowiedzieć się na tematy jego zdaniem najważniejsze. Nie oczekujemy wiedzy eksperckiej, a szczerych chęci i otwartości na rozmowę , które pozwolą uczniom wyrazić swoją opinię w tematach ważnych dla młodego pokolenia.

Dla nas każdy głos jest ważny, niezależnie od miejsca zamieszkania, statusu materialnego czy poglądów, a każda wypowiedź i opinia zostanie uwzględniona.

Ostateczny termin na wypełnienie formularza to poniedziałek (11.10.2021) do godziny 12:00. Potwierdzeniem udziału będzie przesłany link do wydarzenia wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi konsultacji.

Zachęcam do obserwowania profili Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem na portalach społecznościowych, na których będziemy informować o pracach nad Strategią na rzecz młodego pokolenia.

FB: https://www.facebook.com/RadaDialoguzMlodymPokoleniem/

TT: https://twitter.com/Rada_Dialogu

IG: https://www.instagram.com/rada_dialogu/

Z wyrazami szacunku

Piotr Mazurek

Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej

Sekretarz Stanu w KPRM

Ostatnio zmieniany 12 października 2021