Wydrukuj tę stronę
03 października 2020

MATERIAŁ POMOCNICZY DLA DYREKTORÓW – „Aktualny stan prawny nt. COVID-19 w obszarze oświaty oraz wynikające z tego podstawy prawne podejmowania czynności”

Po czteromiesięcznej przerwie publikujemy ponownie MATERIAŁ POMOCNICZY DLA DYREKTORÓW – „Aktualny stan prawny nt. COVID-19 w obszarze oświaty oraz wynikające z tego podstawy prawne podejmowania czynności”. To 41. plik do dyspozycji Państwa Dyrektorów i tak jak poprzednio deklarowaliśmy będzie on aktualizowany w miarę napływania informacji o zmianach przepisów prawa. Nowe treści będą wprowadzane innym kolorem czcionki (zielony), a plik będzie miał w swojej nazwie datę wejścia w życie zmian.


W związku z tym, że od ostatniej publikacji (z 25 czerwca 2021 r.) dokonano ponad 10,6 tys. nowych pobrań pozostawiamy wszystkie dotychczasowe pliki (od 1-40) z możliwością dalszego ich pobierania, gdyż – jak należy przypuszczać – są one nadal wykorzystywane przez niektórych z Państwa dla sprawdzenia stanu prawnego w konkretnym dniu poprzedniego roku szkolnego.

Ostatnio zmieniany 02 listopada 2021