Wydrukuj tę stronę
19 lutego 2020

VIII SYMPOZJUM NAUCZYCIELI PLASTYKI - ODWOŁANE

[Aktualizacja 05.03.2020]

VIII SYMPOZJUM NAUCZYCIELI PLASTYKI ZOSTAŁO ODWOŁANE Z POWODU DECYZJI PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA O ODWOŁANIU WSZYSTKICH IMPREZ MASOWYCH.

Sympozjum odbędzie się w innym terminie.

--------

 

Szanowni Państwo Nauczyciele Plastyki Szkół Podstawowych,

Z przyjemnością informujemy o terminie

VIII SYMPOZJUM NAUCZYCIELI PLASTYKI !!!

VIII sympozjum n plastykli 

 

Pamiętając o Państwa sugestiach i życzeniach, kontynuujemy wypracowaną formą wykładową i warsztatową. Osoby które nigdy nie gościły w naszych progach informujemy, że Sympozjum Nauczycieli Plastyki organizowane jest przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oraz Zespół Szkół Plastycznych im. P. Michałowskiego w Rzeszowie. Sympozjum ma na celu wzbogacenie Państwa warsztatu metodycznego oraz pomysłów w realizacji podstawy programowej z przedmiotu plastyka, realizowanego w szkole podstawowej.

Podczas planowanego spotkania podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem, które zademonstrujemy serią wykładów oraz warsztatami, na których przedstawimy wachlarz technik rzeźbiarskich, opartych na materiałach recyklingowych. Zapraszamy również zainteresowaną młodzież z Państwa szkół, dla której zorganizujemy równie ciekawe, plastyczne zajęcia oraz zapoznamy z bogatą ofertą specjalizacyjną naszej szkoły.

Szczegóły znajdziecie Państwo w dołączonym w załączniku Programie.

Udział w sympozjum jest bezpłatny, potwierdzony

stosownym zaświadczeniem wydanym przez PCEN.

GDZIE?

GALERIA MIEJSKA

ZESPOŁU SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. PIOTRA MICHAŁOWSKIEGO W RZESZOWIE

Ul. Staszica 16A, 35-051 Rzeszów (wejście od ulicy Dąbrowskiego)

 

KIEDY?

6 MARCA 2020 r. (piątek), godz. 9-16

Dysponujemy ograniczoną liczba miejsc, w związku z czym prosimy o potwierdzenie przybycia wysłaniem informacji na poniższego maila, z określeniem ilości chętnych uczniów którzy chcieliby z Państwem przyjechać.

ZGŁOSZENIA I DODATKOWE INFORMACJE:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sebastian Łańcucki, tel. 693 524 123

 

TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 28 lutego 2020 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

-------

PROGRAM SYMPOZJUM

Ostatnio zmieniany 05 marca 2020