Wydrukuj tę stronę
28 stycznia 2020

Kurs doskonalący "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców"

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Przedszkoli, Szkół i Placówek Oświatowych

PCEN Oddział w Krośnie zaprasza zainteresowanych do udziału w 40 godzinnym kursie doskonalącym „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. Zajęcia mają formę cotygodniowych  spotkań warsztatowych w wymiarze - 4 godz. dyd. (3 zegarowe).

Oferta szkoleniowa kierowana jest do nauczycieli, rodziców, wychowawców świetlic, pedagogów, psychologów pracujących w szkołach, placówkach systemu oświaty i organizacjach pozarządowych.

 „SZKOŁA dla RODZICÓW i WYCHOWAWCÓW

jest programem rekomendowanym, którego celem jest rozwijanie kompetencji wychowawczych dorosłych. Ukierunkowany jest na przeciwdziałanie zachowaniom problemowym dzieci i młodzieży. To program dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi i/lub wychowankami.

Koordynatorem programu jest Ośrodek Rozwoju Edukacji, ogólnopolska placówka doskonalenia nauczycieli prowadzona przez Ministra Edukacji Narodowej.

Zajęcia odbywać się będą po zebraniu grupy w przedziale czasowym od marca do końca maja 2020 r., w każdy piątek w godzinach od 15.00 do 18.30, w siedzibie PCEN w Krośnie, przy ul. Grodzkiej 45 b, w sali nr 21.

Koszt szkolenia wynosi 200 zł. Liczba miejsc ograniczona. Udział w szkoleniu zostanie potwierdzony stosownym zaświadczeniem. Uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne.

Zajęcia poprowadzą: Barbara Cebula i Danuta Turek-Fijak.

Istnieje możliwość refundacji lub dofinansowania kosztów szkolenia przez lokalną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się online najpóźniej do dnia 12 marca 2020 r. poprzez poniższy formularz:

ZAPISZ SIĘ 

Więcej informacji ulotka informacyjna oraz  na stronie https://programyrekomendowane.pl/strony/profilaktyka-uniwersalna,120 Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w zakładce programy rekomendowane.

Kontakt pod nr. tel. 13 4320057, wew. 33 lub pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany 28 lutego 2020