Utworzono: 23 luty 2012 Kategoria: Konkursy
Drukuj

Protokół końcowy prac Komisji

VI Podkarpackiego Konkursu pn.: „Witryna internetowa mojej szkoły”

Komisja w składzie:

Marta Sowa - Międzynarodowe Targi Rzeszowskie,

Tomasz Kwiatkowski - Kuratorium Oświaty w Rzeszowie,

Andrzej Iskrzycki - Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie,

Stanisław Jahn - Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie,

Piotr Ożarski - Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie - przewodniczący, po dokonaniu przeglądu i oceny zgłoszonych w konkursie witryn internetowych szkół wybrała następujących laureatów oraz dodatkowo w tym roku przyznano wyróżnienia.

Laureaci VI Podkarpackiego Konkursu pn. „Witryna internetowa mojej szkoły”

Gimnazja

Lp.

Nazwa szkoły

Adres www

Liczba punktów

uzyskana/max

Laureaci

1.

Gimnazjum im Orląt Lwowskich w Wiśniowej

www.gimnazjum-wisniowa.pl

94/100

Dominik Tęcza
Paweł Michał Ziemba

Dawid Birówka

opiekun: Piotr Ziemba

2.

Gimnazjum nr 4 w Mielcu


www.gim4.mielec.pl

80/100

Konrad Snopkowski
Mateusz Gujda

opiekun: Wiesław Zieliński

3.

Gimnazjum Integracyjne im. Króla Kazimierza Wielkiego Osiek Jasielski

www.gimosiekjasielski.pl

76/100

Mariusz Gumienny

opiekun: mgr Jolanta Marek

 Szkoły Ponadgimnazjalne

Lp.

Nazwa szkoły

Adres www

Liczba punktów

uzyskana/max

Laureaci

1.

Zespół Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie

www.zstw-trzciana.com.pl

92/100

Marcin Rudzik

Robert Surowaniec

Damian Gąsior

opiekun: Jacek Szumilas

2.

Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

lo-strzyzow.pl

91/100

Radosław Dziadosz

Patryk Jarosz

opiekun: Bogusław Popieluch

3.

Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. Bronisława Markiewicza

w Miejscu Piastowym

www.mzsp.pl

90/100

Piotr Jagielski

Kamil Zając

Konrad Zarzyczny

opiekun: Przemysław Niedziński

Wyróżnienia VI Podkarpackiego Konkursu pn. „Witryna internetowa mojej szkoły”

Gimnazja

Lp.

Nazwa szkoły

Adres www

Liczba punktów

uzyskana/max

Laureaci

1.

Gimnazjum nr 2 w Mielcu

www.gim2.mielec.pl

73/100

Karol Kubik, Bartosz Bryk, Bartłomiej Rokosz

opiekun: Grzegorz Rokosz

2.

Zespół Szkół Nr 5 w Rzeszowie

www.zs5.resman.pl

69/100

Diana Niwa, Klaudia Uryniak, Gabriela Lampart
opiekun: Radosław Sztaba

3.

Gimnazjum nr 1 w Mielcu

www.gim1mielec.pl

68/100

Michał Ungeheuer, Tomasz Belczyk, Arkadiusz Norkiewicz
opiekun: Anna Bogusiak

4.

Zespół Szkół nr 2 w Nisku

www.zs2.nisko.pl

64/100

Justyna Loryś, Damian Czarnota, Izabela Wodzisz

opiekun: Beata Śnieżek

5.

Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

w Sędziszowie Małopolskim

www.gimsedziszow.pl

63/100

Radosław Waśko, Łukasz Oleś, Damian Bernadzki

opiekun: Agnieszka Bożek

6.(ex)

Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce

www.zs1-nienadowka.pl

55/100

Jan Mełech, Konrad Morawski

opiekun: Marta Dymek

6.(ex)

Zespół Szkół w Głogowie Młp.

www.zs.glogow-mlp.pl

55/100

Dominik Dudek, Kamil Grodecki, Mikołaj Garlak

opiekun: Marek Kwas

8.

Zespół Szkół w Piskorowicach

www.piskorowice.edu.pl

50/100

Martyna Pracoń, Patrycja Kotlarz, Aldona Korchowiec

opiekun: Marzena Pelczar

Szkoły Ponadgimnazjalne

Lp.

Nazwa szkoły

Adres www

Liczba punktów

uzyskana/max

Laureaci

1.

Liceum Ogólnokształcące 

im. M. Kopernika w Tarnobrzeg

lo.tarnobrzeg.pl

86/100

Maciej Ciołek, Krzysztof Zegzuła, Kamil Panek

opiekun: Zbigniew Ryba

2.

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Głogowie Małopolskim

ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2

liceum.glogow-mlp.pl

73/100

Krzysztof Wilczyński,

Izabela Wacht

opiekun: Paweł Bawor

3.

Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie

www.zs-lubaczow.com

72/100

Arkadiusz Wałczyk, Piotr Chodziński, Dawid Kopciuch

opiekun:  Krzysztof Wojtuch

4.(ex)

Zespół Szkół Agrotechniczno - Ekonomicznych w Weryni

www.zswerynia.pl

71/100

Dominik Gancarz, Michał Kłosiński, Dominik Wilk

opiekun: Serafin Paweł

4.(ex)

Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy

www.kwiatek.edu.pl

71/100

Mateusz Niezgoda, Michał Kutrzeba

opiekun: Małgorzata Świstak

6.

Zespół Szkół nr 4 w Jaśle

www.ekonomik.org.pl

65/100

Adrian Wójcikiewicz, Robert Niemiec, Paweł Setlak

opiekun: Jakub Budziak -

Komisja Konkursu oceniając witryny szkół, brała pod uwagę w pierwszej kolejności:

  • zawartość strony,
  • informacje o stronach dotyczących zajęć pozalekcyjnych,
  • wygląd, tytuł, układ strony głównej i podstron,
  • zastosowaną nawigację,
  • elementy graficzne, kolorystykę,
  • typografię,
  • kompatybilność ze standardami,
  • dostępność,
  • w tym roku szczególnie punktowano prezentacje uczniów z pasją.

Zespoły Laureatów zapraszamy na uroczystość zakończenia Konkursu, wręczenia nagród i dyplomów, która odbędzie się 28.02.2012 r. o godzinie 9.30 podczas otwarcia VII Podkarpackich Targach Edukacyjnychw Rzeszowie, w Hali na Podpromiu.

Zespoły wyróżnione otrzymają dyplomy drogą pocztową.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu i zapraszamy do udziału za rok.

W imieniu Komisji VI Podkarpackiego Konkursu pn.: „Witryna internetowa mojej szkoły”

Piotr Ożarski

Rzeszów, 23 lutego 2012 r.

Tu jesteś:   Strona głównaAktualnościKonkursyWyniki konkursu „Witryna internetowa mojej szkoły”

Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie

ul. Niedzielskiego 2

35-036 Rzeszów

tel.: 17 85 340 97

fax: 17 85 346 82

NIP: 819-15-30-930

Powszechna Kasa Oszczędnościowa Bank Polski Spółka Akcyjna

11 1020 4391 0000 6802 0158 9969

pcen-facebook-b